Interesne dejavnosti – Razredna stopnja

MATIČNA ŠOLA (1. – 6. razred) 

Naziv Mentor/-ica Razred Ur (MIZŠ) Ur (drugi financerji) SK. UR OKVIRNI ČAS

*Otroški pevski zbor

OŠ Log – Dragomer

Mojca Lorber

1. b, 2. b

1. a, 2. a

3. a, b

*76 / 76

SRE, 12.05 – 12.50

ČET, 12.05 – 12.50

PET, 12.05 – 12.50

*Kolesarski izpit Nina Ciuha Cerkovnik Domen Grom 5. a, b

*30

*15

/ 45

tečajna oblika

(po 5 ur na učenca).

*Kaligrafija Nina Ciuha Cerkovnik 4. – 6. *38 / 38 SRE, 13.15 – 14.45
Športne igre in zlati sonček

Staša Hribar

Špela Gabrovšek

1. a

1. b

15

15

/ 30

MT, ČET, 7.40 – 8.25

MT, ČET, 7.40 – 8.25

Športne igre in zlati sonček

Romana Jemec Opeka

Lidija Maček Mihačič

2. a

2. b

20

20

/ 40

VT, PET, 7.40 – 8.25

VT, PET, 7.40 – 8.25

Šah Polonca Peček 3. 20 / 20 TOR, 7.40 – 8.25
Športne igre in zlati sonček

Polonca Peček

Katarina Grom

3. a

3. b

20

20

/ 40

MT, SRE, 7.40 – 8.25

MT, PON, 7.40 – 8.25

Rimaraja Sonja Herič 1. 20 / 20 SRE, 7.40 – 8.25
Kresnička Lidija Maček Mihačič 1. 10 / 10 Po dogovoru!
Kresnička Lidija Maček Mihačič 2. – 3. 10 / 10 Po dogovoru!
Pravljično-ustvarjalni  krožek Staša Hribar 1. – 2. 20 / 20 SRE, 7.40 – 8.25
Vrtnarski krožek Polonca Peček 3. 20 / 20 ČET, 13.20 – 14.05
Krožek za razmišljanje Janja Zadnikar 4. – 5. 25 / 25 TOR, 12.55 – 13.40
Nogomet Damjan Miklavčič

1. – 2.

3. – 5.

33

33

/ 66

VT, PON, 15.00 – 16.00

VT, ČET, 15.00 – 16.00

Lump naj bo! Kaja Lenič 4. – 5. 14 / 14 Po dogovoru!
Logika Kaja Lenič 4. – 5. 6 / 6 Po dogovoru!
Kolesarski izpit – teoretični del

Tanja Špehar

Janja Zadnikar

4. a

4. b

10

10

/ 20 Po dogovoru!
Literarno – novinarski krožek, šolski časopis

Staša Hribar

Mojca Bašič

1. – 3.

4. – 6.

30 / 30 Po dogovoru!
Vesela šola Helena Purkart 4. – 5. 10 / 10 SRE, 7.40 – 8.25
Kresnička Helena Purkart 4. – 5. 10 / 10 PON, 12.55 – 13.40
Krpan Tanja Špehar 4. – 5. 15 / 15 MT, ČET, 12.55 – 13.40
Odbojka Domen Grom 4. – 5. 20 / 20 MT, TOR, 7.40 – 8.25
Košarka Jaka Grosar 5. – 6. 20 / 20 VT, PON, 7.40 – 8.25
Klaviature Mojca Lorber 5. – 6. 20 / 20 Po dogovoru!
Nemščina – začetna in nadaljevalna Anica Maček Intihar 4. – 6. 20 / 20 Po dogovoru!
Mehurčki

Romana Jemec Opeka

Lidija Maček Mihačič

2. a

2. b

5

5

/ 10 Po dogovoru!
Bralna značka  in
knjižna nagrada
razredničarke 1. – 5. 75 / 75 Po dogovoru!
Angleška bralna značka Brigita Žitko 3. 10 / 10 Po dogovoru!
Angleška bralna značka Sonja Videčnik 4. – 5. 10 / 10 Po dogovoru!
Eko bralna značka razredniki 1. – 5. 20 / 20 Po dogovoru!
Rolanje Špela Gabrovšek 1. – 3. 20 / 20 Po dogovoru!
Plavalni tečaj

Jaka Grosar

Špela Gabrovšek

1. / 30 30

17. – 21. 10. 2022,

od 13.00 do 16.00

Knjigoljub 1 Urška Jesenko 3. / 20 20 Po dogovoru!
Knjigoljub 2 Urška Jesenko 5. / 20 20 Po dogovoru!

LEGENDA:

MT – mala telovadnica, VT – velika telovadnica, GPD – gimnastično plezalna dvorana