KOLEDAR TEKMOVANJ IZ ZNANJA V ŠOLSKEM LETU 2022/23
VRSTA TEKMOVANJA |
ŠOLSKO TEKMOVANJE |
REGIJSKO/OBMOČNO TEKMOVANJE | DRŽAVNO TEKMOVANJE |
Angleščina, 6. r | 14. 2. 2022 (1300) | / | 21. 2. 2023 (1400) |
Angleščina, 7. r | 15. 2. 2023 | / | 22. 3. 2023 |
Angleščina, 8. in 9. r | 22. 11. 2022 (1300) | / | 30. 3. 2023 (1400) |
Epi Reading Badge – angleška bralna značka |
27. – 31. 3. 2023 | / | / |
Epi Lectura – španska bralna značka |
13. – 17. 3. 2023 | / | / |
Epi Leseprise – nemška bralna značka |
20. – 24. 3. 2023 | / | / |
Astronomija | 7. 12. 2022 (1330) | / | 14. 1. 2023 (1000) |
Biologija | 19. 10. 2022 (1300) | / | 2. 12. 2022 |
Bobrček – tekmovanje v inform. in račun. pismenosti | 7. – 18. 11. 2022 | / | / |
Bober – tekmovanje v inform. in račun. pismenosti | 7. – 18. 11. 2022 | / | 7. 1. 2023 |
CICI vesela šola | maj 2023 | / | / |
Fizika | 15. 2. 2023 (1300) | 13. 4. 2023 (1400) | 13. 5. 2023 (1000) |
Geografija | 15. 11. 2022 (1300) | / | 1. 4. 2023 (1000) |
Kaj veš o prometu | / | april/maj 2023 | datum še ni znan |
Kemija | 16. 1. 2023 | 25. 3. 2023 | 6. 5. 2023 |
Logika | 29. 9. 2022 | 22. 10. 2022 | 12. 11. 2022 |
Mladi raziskovalci | / | april 2023 | 15. 5. 2023 |
Matematika | 16. 3. 2023 (1300) | 5. 4. 2023 (1300) | 22. 4. 2023 (900) |
Naravoslovje – Kresnička | 6. 4. 2023 (1400) | / | / |
Nemščina | 17. 11. 2022 (1300) | / | 23. 3. 2023 (1400) |
Mladi oder – območno srečanje otroških gledaliških skupin | / |
|
/ |
Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov Živ Žav | / |
|
/ |
Orffomanija | / | maj 2023 | / |
Računanje je igra | maj 2023 | / | / |
Slovenščina – Mehurčki (za 2. – 3. razred na naši šoli) |
4. 4. 2023 (1100) | / | / |
Slovenščina za 4. – 7. razred | 29. 11. 2022 (1330) | / | / |
Slovenščina za 8. in 9. razred | 29. 11. 2022 (1330) | 17. 1. 2023 (1400) | 11. 3. 2023 (1000) |
Španščina | 15. 2. 2023 (1500) | / | 15. 4. 2023 (1000) |
Vesela šola | 8. 3. 2023 (1300) | / | 12. 4. 2023 (1400) |
Zgodovina | 6. 12. 2022 (1300) | / | 9. 3. 2023 (1400) |