Osnovna šola LOG - DRAGOMER
Dragomer, Šolska ulica 1

Interesne dejavnosti - Razredna stopnja

Šolsko leto 2019 - 20

Naziv

Mentor/-ica

Razred

Ur (MIZŠ)

Ur (drugi financerji, doprinos)

SK. UR

OKVIRNI ČAS

*Otroški pevski zbor OŠ Log - Dragomer

Mojca Lorber

1. - 2.
3.

*76

/

76

PET, 12.05 – 12.50
PON, 12.05 - 12.50

*Kolesarski izpit

Nina Ciuha Cerkovnik
Vladimir Pahor

5.

*25
*20

/

45

Tečajna oblika (po 5 ur na učenca).

*Kaligrafija

Klavdija Turk Suka

4. – 6.

*38

/

38

TOR, 12.55 – 14.50

Športne igre in zlati sonček

Lidija Maček Mihačič

Romana Jemec Opeka

1. a

 

1. b

32

 

32

/

 

 

 

64

 

TOR, 12.05 - 12.50

 

PON, 12.05 - 12.50

Športne igre in zlati sonček

Špela Gabrovšek

Tatjana Moscha

2. a

2. b

32

32

/

64

 

SRE, 12.05 - 12.50

PET, 12.05 - 12.50

Športne igre in zlati sonček

Tanja Špehar

3.

20

/

20

PET, 7.40 – 8.25

Šah

Polonca Peček

3.

20

/

20

SRE, 7.40– 8.25

Klub zdravošolcev

Polonca Peček

1. - 3.

20

/

20

Po dogovoru!

Pravljični junaki Slovenije

Sonja Herič

1.

20

/

25

TOR, 7.40– 8.25

Evropejčki

Sonja Herič

2. – 3.

20

/

20

PON, 7.40– 8.25

Kresnička

Lidija Maček Mihačič

1.

15

/

15

Po dogovoru!

Kresnička

Lidija Maček Mihačič

2. – 3.

15

/

15

Po dogovoru!

Gledališki krožek

Lidija Maček Mihačič

 3.

20

/

20

TOR, 7.40 – 8.25

Vrtnarski krožek

Polonca Peček

2.

20

/

20

Po dogovoru!

Krožek za razmišljanje

Janja Zadnikar

4. - 5.

25

/

25

PON, 13.20– 14.05

Planinski krožek

Romana Jemec Opeka

3. – 9.

70

/

70

2. sobota v mesecu

Nogomet

Damjan Miklavčič

1. – 2.
3. – 5.

40
40

/

80

TOR, 15.00 - 16.00
PET, 15.00 - 16.00

Odbojka

Nina Ciuha Cerkovnik

4. - 5.

15

/

15

ČET, 7.40– 8.25

Lump naj bo!

Kaja Lenič

4. – 5.

22

/

12

Po dogovoru!

Košarka 

Vladimir Pahor

5. .

20

/

20

VT, TOR, 12.55 – 13.40

Logika

Kaja Lenič

4. – 5.

8

/

8

Po dogovoru!

Bralni klub

Manja Razoršek

4. – 5.

15

/

15

PET, 7.40 – 8.25

Vesela šola

Helena Purkart

4. - 5.

20

/

20

Po dogovoru!

Krpan

Jaka Grosar

4. - 5.

10

/

10

Po dogovoru!

Literarno - novinarski krožek, šolsko

Irena Brvar

1. - 6.

20

/

20

Po dogovoru!

Nemščina - začetna in nadaljevalna

Anica Maček Intihar

4. - 6.

25

/

25

TOR, 13.20 – 14.05 oz. po dogovoru!

Mehurčki

Klavdija Turk Suka

Polonca Peček

1. a

 1. b

5

5

/

 

10

Po dogovoru!

 

Mehurčki

 

Klavdija Turk Suka

Polonca Peček

2. a

 2. b

7,5

7,5

/

 

15

 

Po dogovoru!

 

Bralna značka  in knjižna nagrada

razredničarke

1. – 5.

70

/

80

Po dogovoru!

Angleška bralna značka Brigita Žitko 3. 10 / 10 Po dogovoru!

Angleška bralna značka

Petra Baksa
Tamara Merlini

4. – 5.

10

/

10

Po dogovoru!

Eko bralna značka

razredniki

1. – 5.

20

/

20

Po dogovoru!

Plavalni tečaj

Jaka Grosar
Špela Gabrovšek

1.

/

30

30

14. - 18. 10. 2019,
od 13.00 do 16.00

Košarka - deklice in dečki

KK Vrhnika

Maj Koncilija

1. – 2.

3. –4.

/

30

30

60

PON, 15.00– 16.00

ČET, 15.00– 16.00

#Rokomet- deklice in dečki ŠDRŠ Vrhnika 1. – 5. / 30 30 SRE, 15.00– 16.00

SKUPAJ

   

*164 + 758= 922

120

1042

 

#Rokomet bo organiziran, če ga bo obiskovalo vsaj 15 otrok. Predviden prispevek na otroka bo cca. 10€/na mesec in ga boste poravnali ŠDRŠ Vrhnika.

Free Joomla templates by L.THEME