Osnovna šola LOG - DRAGOMER
Dragomer, Šolska ulica 1

PRENOVA

Sporočamo vam, da smo začeli z izdelavo nove spletne strani, ki jo lahko pričakujete v naslednjih tednih.

Ni dogodkov

Obiskovalcev

DanesDanes3077
Ta mesecTa mesec60175
SkupajSkupaj2471586

Vizija in poslanstvo

Vizija šole se glasi:

Naše vrednote so znanje, prijateljstvo in sodelovanje, naša prihodnost pa radost življenja.

Temeljne vrednote vzgojnega načrta, ki jim sledimo, so izbrali učenci, učitelji in starši. So naša vzgojna usmeritev in temelj naše vizije.
Skupne vrednote učencev, staršev in zaposlenih na šoli so: znanje, prijateljstvo, poštenost, mir, strpnost in varnost.

Poslanstvo naše šole in vrtca je vzgojiti otroka/učenca, ki je:

• pripravljen na nadaljnje izobraževanje,
  • s prebujeno ustvarjalnostjo, sposobnostmi, spretnostmi in drugimi osebnostnimi lastnostmi, potrebnimi za kasnejši uspeh na svoji razvojni poti ter zasnovanim kritičnim pogledom na svet kot samostojna, ustvarjalna, samozavestna, strpna, poštena in odgovorna osebnost.

thumbnail image001

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. http://www.eu-skladi.

Free Joomla templates by L.THEME